Blackpink z Seleną Gomez

12 sierpnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Gwiazdy K-popu już wcześniej zapowiedziały, że ich nowa piosenka ukaże się 28 sierpnia. Tytuł nadal nie jest znany, ale wiemy, że gościnnie pojawi się Selena Gomez. Gwiazda sama poinformowała o współpracy z Blackpink na Twitterze.

Pre-save dostępny jest pod tym adresem.

Debiutancki album Blackpink ukaże się 2 października 2020 roku.

Singlem promującym wydawnictwo jest utwór \”How You Like That\”. Popowa piosenka zawiera wszystkie unikatowe elementy brzmienia Blackpink oraz przesłanie, że nawet z najbardziej mrocznej sytuacji znajdzie się wyjście. Utwór w dniu premiery przesłuchało na Spotify ponad 4 miliony razy.

Blackpink debiutowały w 2016 EP-ką \”Square One\” i od tego momentu są jednym z najpopularniejszych popowych zespołów na świecie. Za sprawą minialbumów \”Square Up\” oraz \”Kill This Love\”, girlsband podbił serca milionów fanów. Blackpink to pierwsza k-popowa grupa, która wystąpiła na Coachelli.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej ostatni krążek, \”Rare\”, miał premierę 10 stycznia 2019 roku. Ostatnio zagrała w filmach \”Truposze nie umierają\” Jima Jarmuscha i \”W deszczowy dzień w Nowym Jorku\” Woody\’ego Allena. Niedawno zapowiedziała udział w komediowym serialu \”Only Murders In The Building\” z Martinem Shortem i Steve\’em Martinem.

So SO excited to announce @ygofficialblink and I have a new song coming out August 28th! You can presave it here: https://t.co/szU2RBH9NT