Bleeding Through zagra w Polsce

1 lutego 2013
ok. 1 minuta czytania

Bleeding Through to bezapelacyjnie jeden z największych i najważniejszych amerykańskich zespołów grających metalcore. Co istotne, nigdy nie ograniczali się tylko do sprawnej mieszanki elementów HC i metalu. W ich muzyce można znaleźć zarówno blackmetalową elektronikę z brutalnymi blastami, jak przebojowe, melodyjne wręcz rockandrollowe patenty. Kapela koncertowała w każdym zakątku świata, z wieloma znakomitymi zespołami (np. As I Lay Daying, Soilwork, Lamb Of God czy Terror) zdobywając ogromną rzeszę wiernych fanów.

Zespół oświadczył niedawno, że kończy działalność i zamierza zagrać pożegnalną trasę po USA, Europie i Australii.

Z racji na wyjątkowy charakter pożegnalnej trasy, koncertowy set ma być niezwykle przekrojowy, naszpikowany wieloma hitami typu „Kill To Believe”, „Love Lost In A Hale Of Gunfire” czy „Anti-Hero”.

W roli supportu zobaczymy This Or The Apocalypsce – zespół, który reprezentuje mieszankę metalcore’a, z technicznymi patentami, niekiedy nawiązując do deathcore oraz wplatając do utworów melodię oraz Hand Of Mercy – Australijczyków tworzących mosh/hard core z melodyjnymi, metalowymi elementami.

Bilety: 55 zł (przedsprzedaż), 65 zł (w dniu koncertu)
Bilety kolekcjonerskie można kupować poprzez Knockoutprod.net/site/bilety.