Bliźniaczki Mari z debiutanckim singlem

29 lipca 2020
ok. 2 minut czytania

Mari to Martyna i Natalia. Obie dziewczyny muzyką interesują się od zawsze. Chodziły do ogniska muzycznego i grały na szkolnych przedstawieniach. Gdy skończyły osiemnaście lat, zadecydowały o robieniu czegoś więcej niż granie coverów. Postanowiły pokazać swoją twórczość światu i tak powstał utwór \”Falling\”.

\”Falling\” to piosenka o prostym przekazie, wpadającej w ucho melodii i wakacyjnym klimacie. Idealna do słuchania podczas letniej podróży, ale także w domu, aby wprowadzić miłą atmosferę. Utwór opowiada o uczuciu, które jest tak mocne, że mimo wszelkich starań, i tak wraca. Dziewczyny w swojej piosence połączyły subtelność tekstu z nowoczesnym rytmem.

Siostry swoją muzyką chcą pokazać, że każdy może spełniać marzenia i robić to, co kocha. Trzymają się też najnowszych trendów. Inspirację czerpią z zagranicznej muzyki współczesnej.

Mari dołączyły do akcji Fonobo Pitcher. To projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy poziom. Spośród zgłaszających się wykonawców Fonobo Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected] wpisując w tytule \”FONOBO Pitcher\”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube\’a.