Bloo, Symetria i Złe Psy rozgrzeją przed Guns N’Roses

21 maja 2012
ok. 2 minut czytania

Bloo to poprockowa formacja, która zyskała popularność po nagraniu utworu „Jak dwa oceany”, którym wywalczyła 3. miejsce w konkursie Polskiego Radia „Przebojem na antenę” w 2011 roku. Muzycy mają na koncie występy na ogólnopolskich festiwalach m.in. Rockstars Festival – Spodek 2011 czy Rock Trendy Festiwal.

Symetria to połączenie autorskiej poezji śpiewanej, rock’n' rolla i ciężkich gitar elektrycznych. Grupa oficjalnie powstała 5 maja 2005 roku. Nieco później w głowach twórców zrodziła się nazwa zespołu Symetria, która idealnie pasuje do gatunku tworzonej muzyki. Pierwszy album powstał na początku 2009 roku i został zatytułowany „Primodium”. Drugi krążek „Niewolnicy wolności” to stosunkowo nowa produkcja, która ujrzała światło dzienne 10 października 2011 roku.

Złe Psy to formacja, której założycielami byli Andrzej Nowak z TSA i Paweł Mąciwoda (obecnie jest członkiem zespołu Scorpions). Grupa bardzo szybko zdobyła popularność w kraju, co zaowocowało zainteresowaniem ze strony wytwórni płytowej Metal Mind Productions. W ten sposób możliwe stało się nagranie pierwszego albumu, „Forever”, który powstał w 2003 roku. Zespół charakteryzuje się niesłychaną energią w trakcie koncertów.

– Każda z grup śpiewać będzie minimum 45 minut, wszyscy, którzy pojawią się na stadionie wcześniej, na pewno nie będą więc narzekać na nudę – przekonuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje oraz Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu.

Bilety do nabycia na imprezyprestige.com. ticketpro.pl oraz ticketportal.pl, a także w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju.