Bon Jovi ubiera organizatorów koncertu

14 grudnia 2012
ok. 1 minuta czytania

– Taka sytuacja zdarza się nam po raz pierwszy, a organizowaliśmy już naprawdę wiele koncertów – przekonuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM. – Nigdy wcześniej artysta nie dbał o to, jak będzie wyglądała obsługa koncertu. To zawsze była tylko i wyłącznie nasza decyzja. Już teraz widać jednak, że Bon Jovi to najwyższa światowa liga muzyczna. A co za tym idzie profesjonaliści dbający o każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół.

Tak czy inaczej, trudno wyobrazić sobie, że w eleganckich koszulach będą pracować osoby odpowiedzialne za budowę sceny i inne kwestie techniczne. Jak się okazuje, rozumie to także management zespołu. – Jeżeli osoby pracujące w okolicach sceny i garderób z różnych powodów będą musiały być ubrane inaczej, to musimy to po prostu zgłosić szefowi produkcji koncertu – dodaje Kurzawa.

– Wymagania dotyczące koszul z kołnierzykiem, choć niespotykane, nie będą dla nas trudne do spełnienia. Nasi pracownicy zawsze przy okazji produkcji koncertów ubrani są w jednakowe stroje – dodaje Janusz Stefański z Prestige MJM.

Czerwcowy koncert odbędzie się w ramach światowej trasy „Because We Can – The Tour”.

Bilety dostępne są na Imprezyprestige.com i w sieci sprzedaży Eventim (między innymi: Empik i Media Markt).