Booka Shade zagra na SnowFest 2019

26 listopada 2018
ok. 2 minut czytania

W Szczyrku pojawią się m.in. Ghostface Killah, posiadacz jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w światowym hip-hopie, drum’n’bassowy geniusz z Brighton ukrywający się pod pseudonimem Friction, duet Catz’n Dogz – polski house’owy towar eksportowy, młody raper Jan-Rapowanie, a także Calyx & Teebee i LX One.

Do grona artystów, którzy wystąpią na SnowFest dołączają legendy światowej elektroniki – Booka Shade, belgijski DJ i producent, którego występy zbierają wysokie noty na całym świecie – Alix Perez, MC Conrad, ROS addiction i Wilkinson z frakcji drum’n’bassu najwyższej próby i zespół Łąki Łan przybywający na SnowFest wprost z równoległej galaktyki.

Występom muzycznym będą towarzyszyć zawody freestylowe, podczas których publiczność przekona się, że grawitacja to sprawa umowna i że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Najlepsi riderzy powalczą o dozgonne uwielbienie publiczności i nagrody, którymi będą się chwalić swoim wnukom.

Szczyrku, w którym odbywa się SnowFest, nie trzeba specjalnie przedstawiać entuzjastom gór, już prawie każdy wie, że dzięki doskonałym warunkom jest on nieoficjalną stolicą polskiego freeride’u. To równocześnie najszybciej rozwijający się kurort zimowy w Polsce – od poprzedniego sezonu dysponuje nową koleją gondolową i dwoma 6-osobowymi wyciągami krzesełkowymi, a na nadchodzący sezon szykuje kolejną 6-osobową kanapę. Kiedy dodamy do tego pozostałe wyciągi krzesełkowe, liczne orczyki i darmowy skibus, otrzymujemy miejscówkę, w której po prostu trudno na cokolwiek narzekać.

Przepis na SnowFest od kilku lat jest niezmienny i opiera się na trzech sprawdzonych składnikach: Szczyrku, gwiazdach ze światowego topu i zawodach z udziałem wybitnych riderów.

Festiwal odbędzie się w Szczyrku e dniach 8-9 lutego 2019 roku.