Borysewicz i Brzozowski wydają razem płytę

12 listopada 2015
ok. 1 minuta czytania

– Pomysł na wspólną płytę, zatytułowaną po prostu „Borysewicz Brzozowski”, pojawił się pod koniec zeszłego roku. – Obaj wspólnie doszliśmy do wniosku, że możemy połączyć siły i zrobić coś znakomitego muzycznie dla każdego z nas – komentuje Brzozowski.

– Zawsze szukam jakości i nowych inspiracji. Nie zamykam się na nowe brzmienia, wręcz przeciwnie, zawsze mnie one inspirują w moich różnorodnych działaniach muzycznych – dodaje Borysewicz. – Jako twórca jestem zapraszany przez wielu artystów i producentów do przeróżnych projektów. Z niektórych zaproszeń korzystam, a z innych nie. Projekt z Rafałem Brzozowskim wydał mi się ciekawy, dlatego się zaangażowałem.

Singlem promującym album jest utwór „Słowa na otarcie łez”. Utwór dostępny jest do odsłuchu pod tym adresem.

Oto tracklista:
„Anioły obok nas”
„Dzisiaj też się płacze”
„Słowa na otarcie łez”
„Muszę wstać”
„Nigdy już nie będę sam”
„Nastaw letni czas”
„Trudno Ciebie kochać”
„Ze sobą”
„Z mojej strony”
„Zostaw mnie kiedy chcesz”

Bonus:
„Słowa na otarcie łez” (radio edit)

Za produkcję i aranżacje odpowiedzialny jest Rafał Paczkowski (m.in. Bajm, Lady Pank, Edyta Bartosiewicz). Teksty napisał Wojciech Byrski.

W listopadzie 2014 roku ukazał się album „Bal maturalny” Jana Borysewicza i producenta Roberta M (Rozbójnik Alibaba). Także w listopadzie 2014 roku Rafał Brzozowski wydał swój ostatni krążek „Na święta”.