Bovska i druga szansa Małgorzaty Kożuchowskiej

14 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Kawałek widzowie poznali już w pierwszym sezonie produkcji, ale dopiero po zakończeniu drugiej odsłony przygotowano wideo.

– Specjalnie dla Was przygotowaliśmy teledysk do tej piosenki, który ukazuje losy Moniki i Marcina w drugim sezonie serialu – zachęcają artyści.

Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Numer „O no no” znalazł się na soundtracku do „Drugiej szansy”, który miał premierę 25 listopada. Na płytę trafiły piosenki znane z kolejnych odcinków, w tym utwory Bovskiej, która odpowiada za temat przewodni cyklu, ale także nowe numery w wykonaniu samych serialowych bohaterów – „Ksawerego Kryńskiego (w tej roli Maciej Musiałowski) i Justyny Iwaniuk (Magdalena Berus).

Przypomnijmy, że bohaterką produkcji jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), producentka filmowa i agentka gwiazd, która po skandalu, próbuje na nowo poukładać sobie życie i odbudować karierę.

W obsadzie znajdują się również Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch, Wojciech Mecwaldowski, Maciej Musiałowski, Magdalena Berus, Paweł Domagała, Katarzyna Herman, Monika Mariotti, Cezary Kosiński i Bartłomiej Topa.

Obecnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu.

Debiutancki album Bovskiej, „Kaktus”, miał premierę 11 marca 2016 roku. Pierwszy nakład płyty został wyprzedany w 2 dni. Bovska stworzyła longplay we współpracy z Janem Smoczyńskim.