Bracia Cavalerowie konspirują

17 września 2007
ok. 1 minuta czytania

Poza rodzeństwem formację tworzą: Marc Rizzo z Soulfly oraz basista francuskiej formacji Gojira – Joe Duplantier. W jednym z numerów na basie zagra również Rex Brown (Pantera, Down) , a w kolejnym utworze na wokalu pojawi się pasierb Maksa, Richie.

– Magia między Maksem i Igorem ciągle jest obecna – wyjawił przedstawiciel wytwórni Roadrunner, Monte Conner. – Kiedy ci dwaj grają razem, wydaje się, że nic ich nie powstrzyma. Igor jak zwykle gra niezwykle żywiołowo, natomiast Max udowadnia, że ma ciągle jeden z najbardziej potężnych i rozpoznawalnych głosów na całej metalowej scenie. Wspaniale było zobaczyć ich z takimi dużymi uśmiechami na twarzach.

Płyta nagrana została w lipcu, w Undercity Studios w Los Angeles. Aktualnie trwają prace nad miksem dzieła. Krążek nie posiada jeszcze tytułu, wiadomo jednak, że ukaże się w lutym 2008 roku. W zestawie znajdzie się 11 kompozycji, w tym \”Inflikted\”, \”Bloodbrawl\”, \”Holy Poison\”, \”The Doom Of All Fires\”, \”Ultra-Violent\” oraz \”My Sanctuary\”. Artyści przygotowali także własną wersję klasycznego metalowego kawałka \”The Exorcist\” z repertuaru Possessed.

Jest to pierwsza tego typu współpraca braci od 12 lat, czyli od nagrania przez Sepulturę albumu \”Roots\” w 1995 roku.