Bradley Cooper z Lady Gagą w Las Vegas

27 stycznia 2019
ok. 1 minuta czytania

Dla widzów zgromadzonych w Las Vegas w sobotę wizyta aktora była niespodzianką. Lady Gaga w tej chwili prezentuje na przemian dwa spektakle w Las Vegas – bardziej popową i spektakularną Enigmę oraz bardziej klasyczny show Jazz & Piano. To właśnie podczas tego drugiego bardziej kameralnego koncertu pojawił się na scenie Bradley Cooper.

Kompozytorzy pochodzącej z filmu „Narodziny gwiazdy” piosenki „Shallow”, w tym Lady Gaga, odebrali już Złotego Globa i mają szanse na Oscara.

„Narodziny gwiazdy” to nowa wersją popularnego musicalu. Lady Gaga występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, Stefani Germanotta, i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem. W obsadzie znaleźli się również Sam Elliott, Andrew Dice Clay i Dave Chappelle. Scenariusz napisał Eric Roth („Monachium”, „Forrest Gump”). Bradley Cooper zadebiutował za kamerą.