Brandon Flowers spotkał frontmana New Order w toalecie

18 lipca 2017
ok. 1 minuta czytania

Były to początki kariery The Killers. Zespół po raz pierwszy został zaproszony na galę NME Awards. – Byliśmy onieśmieleni tymi wszystkimi gwiazdami – wspomina Amerykanin. – To było dla nas niesamowite doświadczenie. Byliśmy szczęśliwi, że tam jesteśmy. Jestem w łazience, stoję przy pisuarze, a tu obok mnie pojawia się jeden z moich bohaterów, Bernard Sumner z New Order. Co więcej, zaczyna śpiewać nasz przebój „Somebody Told Me”. Surrealistyczna sytuacja.

Przypomnijmy, że nazwa The Killers pochodzi od nazwy fikcyjnej kapeli z teledysku „Crystal” New Order.

Formacja z Las Vegas szykuje się właśnie do premiery nowej płyty. Longplay „Wonderful Wonderful” ukaże się we wrześniu. Zestaw promuje numer „The Man”, do którego klip można obejrzeć tutaj. https://youtu.be/w3xcybdis1k

The Killers to jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów. Na całym świecie sprzedali 22 miliony płyt. Wśród przebojów Amerykanów znajdują się „Mr. Brightside”, „When You Were Young”, „Human” czy „Somebody Told Me”.

Dyskografię formacji zamyka album „Battle Born” z 2012 roku. W listopadzie 2013 roku do sklepów trafiła składanka „Direct Hits”.