Britney Spears i Justin Timberlake pojedynkują się na taniec

20 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Zaprezentowany fragment filmu opowiada o kłótni między Britney Spears a Justinem Timberlakiem. Artyści, którzy byli kiedyś parą, podobno jednego wieczora w klubie poważnie się pokłócili. Odreagować postanowili w pojedynku tanecznym. Moment trafił do obrazu, a dokumentujący historię klip można obejrzeć tutaj.

W roli głównej występuje Natasha Bassett. Obraz przypomina wzloty i upadki w karierze wokalistki, a także jej związki z Justinem Timberlakiem i Kevinem Federline’em.

Byłego członka 'N Sync portretuje Nathan Keyes, a ojca dzieci wokalistki, Clayton Chitty.

Premiera „Britney Ever After” odbyła się 18 lutego.

Britney Spears karierę zaczęła pod koniec lat 90. od przeboju „…Baby One More Time”. W jej dorobku są także hity „Oops! I Did It Again”, „Womanizer” czy „Toxic”. Jej albumy rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Amerykanki, „Glory”, miał premierę w sierpniu 2016 roku.

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem „Justified”. W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek „FutureSex/LoveSounds” promowany singlami „SexyBack” czy „What Goes Around… Comes Around”. W 2014 roku Amerykanin wydał płyty „The 20/20 Experience” i „The 20/20 Experience – 2 of 2”. Każdy z solowych longplayów Timberlake’a pokrył się w USA przynajmniej platyną. Gwiazdor ostatnio został nominowany do Oscara za piosenkę „Can’t Stop The Feeling” z animacji „Trolle”.