Britney Spears i Kevin Federline pobrali się

20 września 2004
ok. 1 minuta czytania

Jak podał serwis Entertainment Tonight, do ceremonii z udziałem 20-30 zaproszonych gości doszło w sobotę w Studio City (stan Kalifornia). Wiadomości tej nie potwierdziła na razie rzeczniczka prasowa piosenkarki, Nicole King. Podobną informację zaprezentowała gazeta „The News Of The World”, pisząc, iż Federline miał w sobotę powiedzieć swoim najbliższym, że jeszcze tego samego wieczoru zamierza ożenić się ze Spears.

Przypomnijmy, że według wcześniejszych doniesień w ten weekend para miała świętować z przyjaciółmi ostatnie dni wolności – Britney na babskim wieczorze w Malibu, a Kevin z kolegami w Las Vegas. Tymczasem w trakcie wieczoru panieńskiego w Fairmont Hotel w Santa Monica wokalistka przefarbowała włosy na brązowo, a jej narzeczony bawił się z przyjaciółmi ulubionej restauracji „Houston”, również w Santa Monica.

Wokalistka była ponoć wściekła, iż wiadomość o uroczystości zaślubin, zaplanowanych 20 listopada w kurorcie Bacara w Santa Barbara, przedostała się do mediów.

– Britney chciała zwieść prasę i pobrać się w sekrecie, jak to zrobiła Jennifer Lopez – napisał brukowiec. – W ten weekend w Los Angeles wręczane były telewizyjne nagrody Emmy i wokalistka liczyła, że to na nich skoncentruje się cała uwaga mediów.

Przypomnijmy, że Britney Spears ma już za sobą jeden szybki ślub. Na początku roku w Las Vegas związała się na 55 godziny z przyjacielem z dzieciństwa – Jasonem Alexandrem.