Britney Spears kończy z Hilton Paris

1 stycznia 2007
ok. 1 minuta czytania

Piosenkarka ostatnio dużo imprezowała z Paris, wracając do domu nad ranem, często bez bielizny. Taki tryb życia, wywołany rozstaniem z Kevinem Federlinem, jest jednak źle postrzegany przez fanów Spears. Webmaster jednego z najpopularniejszych serwisów poświęconych Amerykance, „WorldOfBritney.com”, ogłosił niedawno, że strona zostanie zamknięta 31 stycznia.

– Im bardziej Britney traci w oczach ludzi, tym więcej traci „WorldOfBritney” – stwierdził Ruben Gray. – Nadal będę miał wiele szacunku dla niej jako człowieka, ale jako artystka jest już raczej skończona.

Być może to właśnie skłoniło Spears do powrotu do normalnego życia. – Britney zadzwoniła do Paris i powiedziała, że nie mogą się już więcej spotykać publicznie – ujawnił informator gazety „News Of The World”. – Mówiła, że to nic osobistego, ale jej ostatnie wybryki są źle postrzegane przez opinię publiczną. Niektórzy zaczęli nawet kwestionować fakt, że jest matką.

W styczniu wokalistka powinna rozpocząć pracę nad nowym albumem. Ostatnia jak dotąd płyta Spears to „In The Zone” z listopada 2003 roku.