Britney Spears nie wie, czy kiedykolwiek wyjdzie na scenę

18 czerwca 2021
ok. 1 minuta czytania

Britney Spears odpowiadała na pytania, które zostały wysłane przez fanów na platformie. Jedno z nich dotyczyło gotowości do ponownego występu na żywo.

– Nie mam pojęcia – odpowiedział Spears. – Teraz dobrze się bawię. Jestem w okresie przejściowym w moim życiu i dobrze się bawię, to wszystko.

Już za kilka dni (23 czerwca) Britney Spears pojawi się w sądzie na rozprawie w sprawie opieki kuratorskiej. Rozprawa ma związek z petycją złożoną w marcu przez prawnika Spears, Samuela Inghama, aby na stałe usunąć jej ojca, Jamiego Spearsa, ze stanowiska kuratora. Britney Spears chce by kuratorką była Jodi Montgomery.

Britney Spears karierę zaczęła pod koniec lat 90. od przeboju \”…Baby One More Time\”. W jej dorobku są także hity \”Oops! I Did It Again\”, \”Womanizer\” czy \”Toxic\”. Jej albumy rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Amerykanki, \”Glory\”, miał premierę w sierpniu 2016 roku.

Fatal error: Uncaught TypeError: strpos(): Argument #1 ($haystack) must be of type string, array given in /usr/home/supr4/domains/barock.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php:223 Stack trace: #0 /usr/home/supr4/domains/barock.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(223): strpos(Array, '_litespeed_rm_q...') #1 /usr/home/supr4/domains/barock.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(764): LiteSpeed\Optimize->remove_query_strings(Array) #2 /usr/home/supr4/domains/barock.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(400): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array, 'js') #3 /usr/home/supr4/domains/barock.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(300): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #4 /usr/home/supr4/domains/barock.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/core.cls.php(395): LiteSpeed\Optimize::finalize('...') #5 [internal function]: LiteSpeed\Core->send_headers_force('...', 9) #6 /usr/home/supr4/domains/barock.pl/public_html/wp-includes/functions.php(4757): ob_end_flush() #7 /usr/home/supr4/domains/barock.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(292): wp_ob_end_flush_all('') #8 /usr/home/supr4/domains/barock.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(316): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #9 /usr/home/supr4/domains/barock.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action(Array) #10 /usr/home/supr4/domains/barock.pl/public_html/wp-includes/load.php(1072): do_action('shutdown') #11 [internal function]: shutdown_action_hook() #12 {main} thrown in /usr/home/supr4/domains/barock.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php on line 223