Britney Spears odwołuje koncerty z powodu choroby ojca

4 stycznia 2019
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, że chce się teraz skupić na opiece nad chorym ojcem. Jamie Spers trafił do szpitala z powodu problemów z okrężnicą. Ojciec wokalistki przeszedł operację i w domu dochodzi do zdrowia.

– Chce się skoncentrować na mojej rodzinie – napisała Britney Spears. – Moja bardzo dobra relacja z rodziną polega na tym, ze ja jestem gdy mnie potrzebują, bo zawsze mogłam liczyć na nich, gdy ja ich potrzebowałam. Dziękuję wszystkim moim fanom za nieustającą miłość i wsparcie. Przepraszam za wszelkie niedogodności z tym związane. Nie mogę się doczekać momentu, kiedy będę mogła wrócić na scenę.

Koncerty z cyklu „Britney: Domination” miały się rozpocząć 14 lutego w Park MGM w Las Vegas. Wcześniej piosenkarka występowała aż cztery lata w Planet Hollywood w Las Vegas.

Britney Spears karierę zaczęła pod koniec lat 90. od przeboju „…Baby One More Time”. W jej dorobku są także hity „Oops! I Did It Again”, „Womanizer” czy „Toxic”. Jej albumy rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Amerykanki, „Glory”, miał premierę w sierpniu 2016 roku.