Brodka, The Dumplings i Quebonafide na Open\’er Park

20 maja 2021
ok. 2 minut czytania

Open\’er Park to muzyka, kino, teatr, sztuki wizualne, specjalnie przygotowana strefa parkowa, plaża i wiele innych aktywności, tworzące niepowtarzalne miejsce kultury, relaksu, emocji i wrażeń. Na kilka niezapomnianych tygodni Park Kolibki zmieni się w magiczną przestrzeń, którą wypełni muzyka i sztuka świetnych artystów. Już dziś ogłaszamy pierwszych z nich.

Otwarcie Open\’er Park będzie zarówno żeńskie, męskie, jak i duetowe. 15 lipca spotkamy się z Brodką, która jeszcze w tym miesiącu zaprezentuje nowy album \”Brut\” – mieszankę punkowej energii i surowej wizji abstrakcyjnego świata. Jak zapowiada artystka, jej występ w Gdyni będzie wyjątkowy. – Podczas koncertu na Open\’er Park możecie się spodziewać kompletnego, przemyślanego widowiska, którego przedsmak dają teledyski do \”Game Change\” i \”Hey Man\” – mówi Brodka. Natomiast 16 lipca zobaczymy The Dumplings, którzy specjalnie na tę okazję powrócą na scenę. – Niezmiernie nam miło, że możemy w tym roku pojawić się na niezwykłym dla nas, ale mamy nadzieję, że i dla Was, wydarzeniu. Open\’er od lat kojarzy się z miejscem wolnym od codzienności i wszelkich trosk. Z miejscem pełnym dobrej muzyki, energii, ale przede wszystkim WAS, wspaniałych ludzi, bez których byśmy nie istnieli. Postanowiliśmy, że mimo naszej przerwy w koncertowaniu, zagramy w tym roku jeden, wyjątkowy koncert, na którym przypomnimy Wam, jeszcze przed wydaniem kolejnej płyty, jak to wszystko się u nas zaczęło – mówią Justyna Święs i Kuba Karaś. Spektakularnym zakończeniem weekendu otwarcia będą występy Quebonafide. Fani rapera i założyciela QueQuality, którzy bardzo długo czekali na jego powrót live, hasło \”Tęskniłem za Tobą\” stało się już czymś więcej niż fragmentem słynnego \”Bubbletea\” z ubiegłorocznego albumu \”Romantic Psycho\”. Dlatego na Open\’er Park, po blisko dwuletniej przerwie koncertowej, zagra aż dwa razy – 17 i 18 lipca.

Koncerty podczas Open\’er Park będą miały wyjątkowy, klimatyczny charakter, a artyści wystąpią na Orange Stage dla ograniczonej liczby fanów, w pięknej ,naturalnej, nadmorskiej scenerii. Dzisiejsze ogłoszenie jest początkiem całej serii, a najlepsza historia tego lata dopiero się zaczyna.

Sprzedaż biletów na Open\’er Park powered by Orange rozpoczyna się już w piątek 21 maja na opener.pl.