Brodka wraca do klubów

7 września 2017
ok. 2 minut czytania

Zimowa trasa, nazwana po prostu „Brodka Tour”, to koncerty przekrojowe, na które składać się będą piosenki z trzech ostatnich wydawnictw – „Clashes”, „LAX” i „Granda”. Tradycyjnie u Brodki możemy spodziewać się nowych aranżacji utworów, niespodziewanych zwrotów akcji i pięknej oprawy wizualnej.

– Sama nie mogę się doczekać tej klubowej energii, która nas czeka – komentuje gwiazda. – Dawno nas nie było w takiej odsłonie. Już myślimy czym Was i siebie zaskoczyć.

Na wszystkich koncertach „Brodka Tour” publiczność rozgrzewać będzie Barbara Wrońska ze swoim premierowym solowym projektem.

– Miałam przyjemność usłyszeć część płyty Basi przedpremierowo i zachwyciłam się jej oryginalnością i świetnymi tekstami – dodaje Monika. – Bardzo cieszę się na tę wspólną podróż przez Polskę.

Oto plan występów:
29 listopada – Warszawa, Palladium
1 grudnia – Wrocław, A2
2 grudnia – Łódź, Wytwórnia
6 grudnia – Poznań, B17
7 grudnia – Gdańsk, Stary Maneż
16 grudnia – Kraków, Klub Studio
17 grudnia – Katowice, Mega Club

Brodka to wokalistka, która z popowej gwiazdy wylansowanej przez telewizyjny talent-show, zmieniła się w świadomą i poszukującą artystkę. Jest laureatką Fryderyków czy MTV Europe Music Awards. Jej najnowszy album „Clashes” ukazał się 13 maja 2016 roku i zadebiutował na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS.

Barbara Wrońska to wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse. Sama komponuje i sama aranżuje muzykę. Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem. Już w październiku będzie można usłyszeć pierwszy singiel zapowiadający płytę będącą bardzo osobistą wypowiedzią artystki.