Brodka zaprasza do Trójki na swoje lamenty i odmęty

9 września 2016
ok. 1 minuta czytania

Program nosi tytuł „Lamenty i odmęty”. – Będę grać dźwięki, które na mnie działają niezależnie od gatunku – zapowiada wokalistka. – Nie narzucam sobie nic. Sama jestem ciekawa gdzie z czasem zabrną „Lamenty i odmęty”… Żeby nie prowadzić rozmów tylko ze sobą, czasami pojawią się też goście.

Audycja Brodki emitowana będzie w piątki, od 22.00 do 23.00, co oznacza, że artystki i jej muzycznych propozycji będzie można słuchać tuż po Liście Przebojów Trójki.

Brodka to wokalistka, która z popowej gwiazdy wylansowanej przez telewizyjny talent-show, zmieniła się w świadomą i poszukującą artystkę. Jest laureatką Fryderyków czy MTV Europe Music Awards. Utwór „Horses” pochodzi z jej najnowszego album „Clashes”, który ukazał się 13 maja i zadebiutował od razu na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS. Z materiałem artystka 24 września wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii, gdzie będzie gościem specjalnym Beth Orton. Trasa odbędzie się we wrześniu i październiku.

27 listopada 2016 roku w sali koncertowej NOSPR w Katowicach odbędzie się niezwykły koncert – NowOsiecka z udziałem Brodki. Motywem przewodnim będą utwory Agnieszki Osieckiej.