Bruno Mars zapowiada „Carpool Karaoke”

13 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Show prowadzi komik, gwiazdor telewizji i aktor James Corden. Idea jest prosta – Corden podwozi gwiazdy, a w czasie jazdy rozmawiają i śpiewają wspólnie piosenki. W najbliższym odcinku na siedzeniu pasażera zasiądzie Bruno Mars. Zapowiedź programu można obejrzeć pod tym adresem.

Bruno Mars w przyszłym roku zawita po raz pierwszy do Polski. Gwiazdor przyjedzie promować najnowszy, wydany w listopadzie 2016 roku album „24K Magic”. 27 maja popularny wokalista, współtwórca przeboju „Uptown Funk”, wystąpi w Tauron Arenie Kraków. W roli supportu pojawi się ceniony hiphopowy twórca, Anderson. Paak. Trasa Bruno Marsa rozpocznie się 28 marca w Antwerpii w Belgii i do końca 2017 roku obejmie 85 koncertów na dwóch kontynentach.

Bruno Mars zadebiutował w 2010 roku longplayem „Doo-Wops & Hooligans”. Druga płyta Amerykanina to „Unorthodox Jukebox” z grudnia 2012 roku. W listopadzie 2014 roku ukazał się utwór „Uptown Funk” Marka Ronsona z Marsem na wokalu.

James Corden znany jest z programu „The Late Late Show with James Corden”, którego segmentem jest właśnie popularne „Carpool Karaoke”. Na dużym ekranie można go było podziwiać w filmach „Tajemnice lasu”, „Kill Your Friends” czy „Dama w vanie”. Anglik będzie gospodarzem przyszłorocznej gali Grammy.