Bryan Adams nakręcił sobie teledysk

30 października 2017
ok. 2 minut czytania

Czarno-białe, stylowe wideo powstało do ballady „Please Stay”. Motywem przewodnim teledysku jest kosmos/wszechświat. Obrazek znajduje się poniżej.

„Please Stay” promuje album „Ultimate”, który ukaże się 3 listopada. Zestaw zawiera 21 utworów wyselekcjonowanych spośród 13 albumów studyjnych, 5 albumów koncertowych i ponad 75 singli. Obok klasyków na płytę trafiły też dwa nowe utwory – „Ultimate Love” oraz „Please Stay”.

– Jako muzyk i kompozytor ciągle tworzę nowe rzeczy – wyjaśnia Kanadyjczyk. – Tak więc mimo, że to ultimate collection, to zawsze patrzę w przyszłość. „Please Stay” i „Ultimate Love” to wydaje mi się odpowiednie utwory na te niepewne czasy, w których potrzebujemy miłości bardziej niż kiedykolwiek.

W ramach promocji wydawnictwa, 5 maja 2018 roku Bryan Adams wystąpi w hali Torwar w Warszawie.

Bryan Adams w październiku 2015 roku wydał swój trzynasty album studyjny „Get Up!”. W trakcie ponad 30-letniej kariery sprzedał przeszło 65 milionów płyt, jeździł w trasy koncertowe po sześciu kontynentach oraz zdobywał pierwsze miejsca w ponad 40 krajach na świecie. Został odznaczony Orderem Kanady, wprowadzony do Canadian Music Hall of Fame oraz posiada gwiazdę na Canadian Walk of Fame. Adams był również kilkukrotnie nominowany do Oscara, Złotych Globów oraz Grammy. Posiada także gwiazdę na Hollywood Walk of Fame i został wprowadzony do Wembley’s Square of Fame. Na swoim koncie ma liczne hity, takie jak „(Everything I do) I Do It For You”, „Heaven”, „Summer of 69”, „Have You Ever Really Loved a Woman?” czy „Please Forgive Me”.