Bryson Tiller i SZA nie wystąpią w Warszawie

10 października 2017
ok. 2 minut czytania

– Każda osoba, która zakupiła bilet będzie mogła ubiegać się o zwrot pieniędzy – czytamy w komunikacie organizatorów. – Prosimy o zgłaszanie się do miejsc, w których zakupione zostały bilety wraz z dowodem zakupu. W przypadku gdy zakup biletu został dokonany poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com prosimy o kontakt pod adres: [email protected] Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, mogą dokonać zwrotu w miejscach ich nabycia już od 10 października. Należy zabrać ze sobą bilet oraz paragon zakupu. Prosimy o zwrot biletów do 16 listopada 2017 roku.

Tegoroczny album Brysona Tillera „True to Self” stał się nr 1 w Stanach Zjednoczonych i zajął szczytowe pozycje na kilku listach: TOP R&B/Hip Hop Album, R&B Albums, Digital Albums. Krążek, który promuje singel „Somethin Tells Me” (do sprawdzenia tutaj) zanotował ponad 400 milionów odtworzeń na całym świecie. Debiutancki album rapera – „T R A P S O U L” (2015) również osiągnął znaczące nagrody, wliczając w to certyfikat RIAA Platinum i uzyskując 2,1 miliarda odtworzeń w USA. Z kolei promujące go utwory „Don’t” i „Exchange” uzyskały status potrójnej platyny natomiast „Sorry Not Sorry” platyny , „Rambo” i „Overtime” złoto (przez RIAA).

Bryson Tiller zdobył również wiele wyróżnień, m.in.: został nominowany do nagrody Grammy, otrzymał dwie prestiżowe nagrody BET. Odebrał je w kategorii najlepszego nowego muzyka oraz dla najlepszego artysty w stylistyce R&B/POP. Tiller wyprzedał 47 koncertów na swojej trasie „T R A P S O U L” zarówno w USA, jak i w Europie.

SZA weszła na scenę muzyczną w 2012 roku ze swoją pierwszą EP-ką „See.SZA.Run”, która zdobyła bardzo pozytywne recenzje krytyków muzycznych. Następnie wypuściła „S” w 2013 oraz „Z” w 2014 – obie zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem. W 2013 roku SZA podpisała kontrakt z Top Dawg Entertainment będąc pierwszą kobiecą artystką w tej wytwórni. Raperka napisała utwór „Consideration” oraz wykonała go na singlu „Anti” Rihanny w 2016.

W czerwcu SZA wydała debiutancki album „Ctrl”, który przyjęty został niezwykle entuzjastycznie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych, osiągając trzecią pozycję na liście Billboard 200, pierwszą – na liście Billboard R&B Albums oraz drugą – na liście R&B Hip Hop Albums Charts według Nielsem Music.