Brytyjski Tank z nowym wokalistą

28 czerwca 2017
ok. 2 minut czytania

– Cieszymy się wraz z ZP, mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z jego oczekiwaniami – komentuje gitarzysta, Cliff Evans. – On zawsze był wielkim fanem Skid Row, to musi być więc dla niego fantastyczna sprawa, że może stać z zespołem na jednej scenie i śpiewać utwory, na których się wychował. Będziemy tęsknić za koncertowaniem i nagrywaniem z nim, ale życzymy mu wszystkiego najlepszego.

– To wspaniałe uczucie moc tworzyć muzykę z zespołem o takiej wspaniałej historii – mówi nowy frontman. – Minęło już ponad 20 lat od czasu, kiedy ostatnio grałem w brytyjskiej kapeli, to dla mnie swego rodzaju powrót do korzeni. Mick także mieszka w Holandii, mamy ze sobą wiele wspólnego, nie mogłem przegapić takiej okazji.

Jak Tank brzmi z Readmanem na wokalu, można sprawdzić pod tym adresem.

W ostatnich latach na czele Tank wystąpiło wielu znakomitych wokalistów, wśród nich m.in. były wokalista Rainbow, z którym zespół nagrał albumy „War Machine” i „War Nation”, a także były frontman Dragonforce, aktualnie Skid Row – ZP Theart, którego można usłyszeć na najlepiej sprzedającym się krążku Tank, „Valley of Tears”. Wraz z Davidem Readmanem zespół może kolejny raz ruszyć na niezbadane wcześniej muzyczne terytoria i wynieść klasycznego rocka na zupełnie nowy poziom.

Oto obecny skład: David Readman (wokal), Mick Tucker (gitara), Cliff Evans (gitara), Randy Van Der Elsen (gitara basowa) i Bobby Schottkowski (perkusja).