BTS z piosenką do japońskiego filmu

16 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

Obraz, o japońskim tytule \”Kimino mega toikaketeiru\”, jest remakiem koreańskiego filmu \”Always\” w reżyserii Song Il-gona z 2011 roku. To miłosna opowieść o byłym bokserze i telemarketerce.

Nową produkcję nakręcił Takahiro Miki, a w rolach głównych wystąpili Yuriko Yoshitaka i Ryusei Yokohama. Premiera planowana jest na 23 października 2020 roku.

Współaktorem tytułowej piosenki \”Your Eyes Tell\” jest Jung Kook. Numer w wykonaniu BTS trafił również na japońskojęzyczny album \”MAP OF THE SOUL : 7 ~ THE JOURNEY ~\”, który w serwisach cyfrowych pojawił się 14 lipca, a 7 sierpnia ukaże się wydanie fizyczne.

W 2019 roku BTS wystąpił 62 razy na całym świecie, gromadząc ponad 2 miliony osób na koncertach. Formacja zaprezentowała się także jako pierwszy koreański zespół w historii ceremonii na rozdaniu Grammy. Grupa okupowała szczyt Billboard Social 50 przez 152 tygodnie z rzędu (182 łącznie).

W lutym 2020 roku ukazał się krążek \”MAP OF THE SOUL : 7\” – wydawnictwo trafiło na szczyt Billboard 200 oraz list sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii. Dotychczas sprzedało się 4,17 mln egzemplarzy wydawnictwa.