Bury Tomorrow z August Burns Red na koncercie w Warszawie

14 września 2020
ok. 2 minut czytania

Kapele wystąpią 5 grudnia 2021 roku w warszawskiej Proximie. W roli supportu zagrają Miss May I oraz Thornhill.

– W tak zwariowanym roku jesteśmy niezmiernie dumni z sukcesu, jaki odniosła płyta “Cannibal” – mówimy Daniel Winter-Bates, . Jesteśmy pewni, że podobnie jak my, nasi fani i fani muzyki na żywo w ogóle są podekscytowani możliwością powrotu do tego co nas najbardziej łączy: koncertów i festiwali. Z radością ogłaszamy nową, headlinerską trasę koncertową na przyszły rok, która pozwoli nam zagrać w naszych ulubionych miejscach i da nam możliwość oczekiwania na coś niesamowitego, na co nie możemy się doczekać. Jesteśmy podekscytowani, że jedziemy w trasę razem z fenomenalnym August Burns Red, zespołem, który szanujemy i którego muzykę cenimy. Tego naprawdę nie można przegapić.

Album Bury Tomorrow z 2018 roku Black Flame wyniósł zespól na wyższe szczeble metalu. Był to trzeci album zespołu, który znalazł się w UK top 40. Promując album, zespół odbył imponującą trasę koncertową, której punktem kulminacyjnym był koncert w kultowym londyńskim Roundhouse. Ale to dzięki ostatniemu albumowi \”Cannibal\” zespół wykonał kolejny krok naprzód.

Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 16 września o 10.00 i potrwa do piątku, 18 września do 9.00.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 17 września o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 18 września do 10.00.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 18 września o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.