Cała prawda o Demi Lovato. Jedzenie to wciąż problem

19 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Z filmu dowiadujemy się, że mając 19 lat Demi była na terapii odwykowej, jednocześnie będąc jurorką w programie „The X Factor”. 78-minutowa produkcja mówi także o trwających nadal problemach artystki z jedzeniem oraz seksualnością. – Jedzenie to nadal największe wyzwanie w moim życiu – mówi. – Nie chcę powiedzieć, że kontroluje każdą moją myśl, ale to coś o czym wciąż myślę.

Jeśli chodzi o miłość, gwiazda nie ma preferencji. – Jestem otwarta na kontakt z drugim człowiekiem – obojętne czy to mężczyzna czy kobieta – wyznaje.

Cały dokument można obejrzeć na YouTube.29 września ukazała się najnowsza płyta Amerykanki, „Tell Me You Love Me”. Do pracy nad nowym materiałem artystka zaprosiła najbardziej rozchwytywanych kompozytorów i producentów, takich jak m.in. Oak, Sean Douglas i John Hill, Stint oraz DJ Mustard.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej poprzednia płyta, „Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Na ekranie można było ją oglądać w produkcjach „Glee”, „Od zmierzchu do świtu” i „Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” i „Charming”.

Demi jest również jedną z najbardziej popularnych influencerek w mediach społecznościowych. Artystka może się pochwalić niezwykle zaangażowaną grupą 153 milionów followersów.