Całkiem naga, ciężarna Beyoncé

3 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Przypomnijmy, że gwiazda za pośrednictwem fotografii ukazującej jej wyraźnie zaokrąglony brzuch, poinformowała, że razem z Jayem Z spodziewają się bliźniąt.

Zdjęcie bardzo szybko pobiło rekord Instagramu w liczbie najbardziej lubianych postów. Po kilku godzinach miało już 7,3 miliona „lajków”, czyli o milion więcej od poprzedniego rekordu ustanowionego w 2016 roku przez Selenę Gomez.

Teraz na oficjalnej stronie można obejrzeć nowe, artystycznej fotki 35-latki dumnie prezentującej swoje ciało w błogosławionym stanie.

Blue Ivy, pierwsza córka rapera i piosenkarki, urodziła się w 2012 roku.

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów. Ostatni z nich, „Lemonade”, miał premierę 23 kwietnia 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny’s Child. Za swą twórczość dotąd zdobyła 20 statuetek Grammy. W tym roku otrzymała 9 kolejnych nominacji.