Calvin Harris z pomocą Franka Oceana

22 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Utwór nosi tytuł „Slide”. To pierwszy kawałek, w którym usłyszymy Oceana od czasu jego płyty „Blonde” z sierpnia 2016 roku. Harris oraz muzycy Migos – Ocean, Offset i Quavo – są autorami numeru. Informację o singlu, choć bez daty premiery, można znaleźć na Twitterze szkockiego producenta i DJ-a. Z kolei Frank Ocean opublikował na swoim profilu krótki fragment nagrania.

Calvin Harris został w 2016 roku uhonorowany nagrodą solista roku (Solo Artist of the Year), wcześniej zdobył dwie statuetki MTV Video Award za teledyski do hitów „How Deep Is Your Love” z Disciples oraz „This Is What You Came For” z Rihanną.

Szkot znalazł się na szczycie zestawienia najlepiej zarabiających DJ-ów minionego roku, które przygotował mgazyn „Forbes”. W listopadzie 2014 roku ukazał się ostatni album Calvina Harrisa, „Motion”, który w Polsce pokrył się platyną.

Przypomnijmy, że Frank Ocean swój debiutancki bestseller, „Channel Orange”, wydał w 2012 roku. Na drugiej płycie, „Blonde”, wśród gości znaleźli się Beyoncé, Kendrick Lamar i André 3000. Muzyk w 2016 roku wypuścił też wizualne dzieło, „Endless”.

Grupa Migos najbardziej znana jest z singla „Versace” z 2013 roku. Debiutancki longplay zespołu „Yung Rich Nation”, miał premierę w lipcu 2015 roku. Drugi album tria, „Culture”, trafił do rąk fanów w styczniu 2017 roku.