Camila Cabello składa obietnice bez pokrycia

27 listopada 2019
ok. 1 minuta czytania

„Señorita” to jeden z największych przebojów tego roku, który Camila Cabello zaśpiewała w duecie z Shawnem Mendesem. Artystka wrzuciła właśnie na Twitter filmik, w którym namawia fanów z Anglii by zamawiali jej nowy album „Romance”. W pewnym momencie dołącza do niej James Corden, który wymusza na wokalistce obietnicę wspólnego zaśpiewania piosenki „Señorita”. Camila Cabello się zgadza, ale jej mina sugeruje coś zgoła innego.

Album „Romance” ukaże się 6 grudnia. Na płytę trafią znane już kompozycje „Señorita” (z Shawnem Mendesem), „Liar”, „Shameless”, „Cry for Me” oraz „Easy”.

Camila Cabello występowała w Fifth Harmony w latach 2012-2016. Jej debiutancka solowa płyta „Camila” ukazała się w styczniu 2018. Wokalistka współpracowała ponadto z Machine Gun Kellym przy nagraniu „Bad Things” i Pitbullem przy numerze „Hey Ma” z soundtracku do filmu „Szybcy i wściekli 8”.

Camila Cabello zagra w nowej wersji „Kopciuszka”. Urodzona na Kubie wokalistka nie tylko sportretuje główną postać, ale także zajmie się muzyką. Dla Cabello będzie to debiut kinowy.