Cardi B całuje Offseta w klipie „Bartier Cardi”

3 kwietnia 2018
ok. 1 minuta czytania

W klipie udziela się wokalnie 21 Savage. Poza nim w teledysku występuje także narzeczony Cardi B, Offset z grupy Migos. Wideo można obejrzeć poniżej.

Piosenka poprzedza longplay „Invasion of Privacy”, który trafi do sprzedaży 6 kwietnia. Płyta będzie następcą mikstejpów „Gangsta Bitch Music, Vol. 1” i „Gangsta Bitch Music, Vol. 2”, które wypuściła odpowiednio w marcu 2016 roku i styczniu 2017 roku. Dzień po premierze debiutu Cardi B wystąpi po raz pierwszy w programie „Saturday Night Live”.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”.