Cardi B chce zostać politykiem

13 stycznia 2020
ok. 1 minuta czytania

Amerykańska raperka swoje polityczne ambicje wypowiedziała wprost na Twitterze. W kolejnych postach artystka obiecała, że wkrótce nagra wideo tłumaczące jej poglądy polityczne.

Kilka dni temu raperka wrzuciła na swoje konto na Twitterze fragment nowej kompozycji, której producentem jest Wheezy. Uważni fani usłyszeli, że Cardi B rapuje słowa „Don’t shake / Earthquake”.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia 2018 roku.