Cardi B i Jerry Seinfeld u Zacha Galifianakisa

15 czerwca 2018
ok. 1 minuta czytania

Zach Galifianakis po dość długiej przerwie wznowił swój program „Between Two Ferns”. Ostatni został nagrany jeszcze w 2016 roku, gdy gościła u komika starająca się o elekcję Hillary Clinton.

Jak wiemy Hillary Clinton wyborów nie wygrała, Zach Galifianakis nadal natomiast jest dowcipny i nieco chudszy. Tym razem wśród gości pojawili się Jerry Seinfeld, który był ciągle obrażany przez Galifianakisa oraz Cardi B, która została nazwana przez komika lepszym gościem i dostała od niego różowe śpioszki. Cały występ można zobaczyć poniżej.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia.

Zach Galifianakis zagrał ostatnio w filmie „Pułapka czasu”.