Cardi B nie zagra na Super Bowl

24 grudnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Artystka nie przyjęła propozycji występu w przerwie Super Bowl, choć powód miała dobry biorąc pod uwagę, że największy przebój Maroon 5 to piosenka z jej udziałem. Cardi B zaprzeczyła jednocześnie plotkom jakoby miała się domagać miliona dolarów za kilkuminutowy występ oraz że chciała mieć czas tylko dla siebie (a nie jako współwystępująca).

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że obok Maroon 5 na sportowej imprezie wystąpi Travis Scott. Organizatorzy zapowiedzieli także udział jeszcze dwóch gwiazd.

W 2019 roku finał odbędzie się 3 lutego na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia.

W ubiegłych latach na Super Bowl występowali Justin Timberlake, Lady Gaga, Bruno Mars, Coldplay, Katy Perry, Beyoncé czy Madonna. Co roku transmisję show ogląda ponad 100 milionów widzów.