Cardi B nie zarobi na festiwalu Coachella

11 kwietnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Cardi B cieszy się uznaniem fanów nie tylko z względu na talent raperski, ale też z powodu niecodziennych zachowań. Ostatnio artystka przyznała się, że otrzyma za występy na festiwalu Coachella 70 tysięcy dolarów. Artystka podpisała umowę pół roku temu gdy nie była jeszcze tak popularna. Dodatkowo nie zdawała siebie sprawy, że Coachella to tak duży festiwal. Raperka przyznała, że na samą scenę wydała 300 tysięcy dolarów. Niedyskretnej Cardi B można posłuchać poniżej.

Festiwal Coachella w tym roku odbędzie się w dwa weekendy, 13-15 oraz 20-22 kwietnia. W ubiegłym roku na imprezie pojawiło się 250 tysięcy fanów.

Raperka z Bronksu niedawno była gościem „Saturday Night Live” podczas którego ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia.