Cardi B odwołuje koncerty, bo macierzyństwo ją przerosło

27 lipca 2018
ok. 2 minut czytania

Cardi B zdecydowanie przeceniła swoje możliwości psychiczne i fizyczne. Raperka zaplanowała bowiem trasę koncertową w sześc tygodni po urodzeniu dziecka. W trasę „24k Magic” z Bruno Marsem Cardi B miała wyruszyć 7 września (pierwszy koncert w Denver). Tour konczy się w Los Angeles 27 października.

– Myślałam, że w ciągu 6 tygodni zregeneruje się psychicznie i fizycznie – napisała Cardi B. – Myślałem też, że będę mogła zabrać dziecko w trasę, nie doceniałem całej tej macierzyńskiej zawieruchy.

– Kochamy Cię Cardi. Twoja rodzina jest najważniejsza – odpisał Brono Mars. – Każdego wieczora zagramy „Bodak Yellow” na Twoją cześć.

Córka Cardi B i Offseta urodziła się 10 lipca.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia.