Cardi B opowiada o samochodach

7 kwietnia 2020
ok. 2 minut czytania

„Skrrt with Offset” to program motoryzacyjny. Gospodarz, Offset, rozmawia z gwiazdami popkultury na temat ich samochodów i ich osobistych przeżyć związanych z autami. W 10 odcinkowej serii wystąpili m.in. Cardi B, Chance the Rapper, Dapper Dan, Jay Leno, Quavo, T-Pain, Takeoff i Lil Yachty.

Offset wydał w ubiegłym roku debiutancki solowy album „Father of 4”. „Culture II” to płyta z 2018 roku, którą raper wydał z Takeoffem i Quavo jako Migos.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia 2018 roku.

Premiera serwisu Quibi (skrót od Quick Bites) obdyła się 6 kwietnia 2020 roku. Firma, która zebrała od inwestorów już ponad miliard dolarów ma obecnie szereg projektów w fazie rozwoju. Guillermo del Toro, Sam Raimi, Catherine Hardwick, Steven Spielberg, Paul Feig, Anna Kendrick, Laurence Fishburne i Don Cheadle zaangażowani są w realizacje różnorodnych produkcji dla serwisu.

Na Quibi dostępne są seriale trwające od dwóch do czterech godzin i podzielone na części o długości nie większej niż 10 minut. Serwis dedykowany jest na smartfony.