Cardi B pobiła dwie barmanki

1 października 2018
ok. 2 minut czytania

Raperka oddała się dziś rano w ręce policji na posterunku Flushing w Queens w Nowym Jorku. Artystka nie została aresztowana, ale musi się stawić na rozprawę w związku z wydarzeniami do jakich doszło w Angels Strip Club 29 października.

Według doniesień prasy raperka zaatakował dwie barmanki, siostry Jade oraz Baddie Gi. Cardi B podejrzewała podobno, że jedna z barmanek przespała się z jej mężem Offsetem, który tego wieczora występował w klubie. Ekipa Cardi C miała rzucać butelkami i krzesłami w barmanki. Kobiety zostały ranne, ale nie na tyle by wymagać interwencji lekarza.

– Nieważne czy jest słynna raperką czy zwykły m zjadaczem chleba, musi odpowiadać za swoje kryminalne czyny – mówi adwokat zaatakowanych barmanek Joseph Tacopino. – Mamy świadków ataku, są także nagrania z lokalu.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia.