Cardi B wie jak zatytułuje drugą płytę

3 października 2019
ok. 1 minuta czytania

Artystka umieściła na Twitterze klip, w którym wyjaśnia, że postanowiła zatytułować swój drugi album \”Tiger Woods\”. Tytuł nawiązuje oczywiście do jednego z najlepszych graczy w golfa w historii, który na jakiś czas wycofał się ze sportu po skandalu obyczajowym by w 2109 roku wygrać swój piaty turniej The Masters.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór \”Bodak Yellow\”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór \”Motor Sport\” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę \”Lick\”. Zrealizowała również z Bruno Marsem \”Finesse Remix\”. Jej debiutancka płyta \”Invasion of Privacy\” ukazała się 6 kwietnia 2018 roku.

Cardi B is naming her next album Tiger Woods (also I’m naming my next dog ). All good news pic.twitter.com/KTebVNvHWY— claire rOGers (@kclairerogers) October 3, 2019