Cardi B wie kto zaraził tygrysy koronawirusem

6 kwietnia 2020
ok. 2 minut czytania

W nowojorskim ZOO na Bronksie stwierdzono pierwszy przypadek zarażenie się koronawirusem u dzikiego kota. Chora jest 4-letnia Nadia, tygrys malajski. Poza nią prawdopodobnie jeszcze sześć innych zwierząt zostało zarażonych.

– Powiem Wam jak to się stało – napisała Cardi B. – Cholerna Carole Baskin.

Raperka winą obarczyła bohaterkę serialu Netfliksa „Król tygrysów” („Tiger King: Murder, Mayhem and Madness”). W serialu opisany jest konflikt Joe Exotica, który był jednym z najbardziej znanych hodowców dzikich kotów w Ameryce, z Carole Baskin, która z ramienia organizacji Big Cat Rescue zwalczała jego metody hodowli. Konflikt zakończył się skazaniem Joe Exotica na 22 lata więzienia za wynajęcie zabójców Carole Baskin.

Cardi B oglądając serial wrzucała jakiś czas temu na konto na Twitterze swoje komentarze. Najpierw zapytała fanów kto ich zdaniem jest bardziej godny potępienia: narcystyczny Joe czy chciwa Carole? Na koniec zapowiedziała, że zorganizuje akcję zbierania funduszy na gofundme by walczyć o uwolnienie Joe Exotica.

Post Cardi B jest dowcipny, ale oczywiście nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Tygrysy w nowojorskim ZOO zaraziły się wirusem od pracownika, który nie miał żadnych symptomów choroby. ZOO jest zamknięte dla zwiedzających od 16 marca.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia 2018 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

This just in. #CommentsByCelebs

Post udostępniony przez Comments By Celebs (@commentsbycelebs)