Cardi B zmienną jest pod wpływem prezentów

27 grudnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Offset starał się w ostatnich dniach w dość spektakularny sposób odzyskać miłość Cardi B. Podczas koncertu raperki w Rolling Loud w Los Angeles obdarował ją ogromną liczbą czerwonych róż. Udało mu się przekonać do siebie artystkę jednak dopiero drogimi prezentami. Wśród nich znalazły się torebki Birkin i Chanel, szpilki Christiana Louboutina i biżuteria. Raper wydał na prezenty ponad 100 tysięcy dolarów.

Po pogodzeniu się para razem udała się do Honolulu, gdzie Cardi B gra dziś koncert.

Para w tajemnicy wzięła ślub we wrześniu tego roku. Ich córka, Kulture Kiari Cephus, urodziła się w lipcu.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia.

Offset tworzy grupę Migos z Quavo i Takeoffem. Kapela ma na koncie trzy albumy „Yung Rich Nation” (2015), „Culture” (2017) oraz „Culture II” ze stycznia 2018 roku. Solowy album Offseta ukaże się 14 grudnia.