Carla Fernandes śpiewa po polsku

22 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

Carla Fernandes dała się już poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w talent show oraz swoich anglojęzycznych singli. Nagrywała z zagranicznymi artystami, a jej piosenki pojawiały się na wielu zagranicznych playlistach New Music Friday.

\”OK\” to drugi po \”Sweatpants\” w tym roku autorski singiel artystki i kolejna przebojowa propozycja po świetnie przyjętych \”Jungle\” czy \”Entera\” w duecie z Mattem Hunterem. Choć na ogół Carla tworzy i śpiewa w języku angielskim – artystka ma polsko-hiszpańsko-portugalskie korzenie – to tym razem wokalistka zaprezentowała autorski utwór w języku polskim, tym samym zaliczając swój drugi debiut.

– Utwór opowiada o tym, że czasami warto posłuchać własnego serca i kierować się intuicją – mówi wokalistka. – Przy podejmowaniu ważnych decyzji każdy zdaje się mieć różne opinie, które mogą przyćmić to, czego tak naprawdę chcemy MY.

Wraz z singlem na kanale Carli pojawił się także teledysk do najnowszego utworu powstały we współpracy z Dawidem Ziembą, odpowiedzialnym za wszystkie pozostałe teledyski wokalistki.