Carly Rae Jepsen śpiewa w nowej „Pełnej chacie”

25 grudnia 2015
ok. 1 minuta czytania

W realizacji utworu wspiera ją Butch Walker, producent znany ze współpracy z takimi artystkami jak Taylor Swift, Pink, Katy Perry i Avril Lavigne.

Wokalistka przekazała informację za pośrednictwem Twittera. – Robimy z Butchem Walkerem nową wersję piosenki przewodniej do „Fuller House” – napisała Kanadyjka. – Nie mogę się doczekać, by ją usłyszeć.

Utwór na razie nie został ujawniony.

Oryginalny kawałek, „Everywhere You Look”, napisali Jesse Frederick i Bennett Salvay. Wykonywał go Frederick.

Produkcja „Fuller House”, która powstaje dla Netfliksa, koncentruje się na siostrach D.J. (Candace Cameron Bure) i Stephanie Tanner (Jodie Sweetin) oraz przyjaciółce starszej z nich, Kimmy Gibbler (Andrea Barber). Wszystkie zamieszkają razem z D.J. i jej dziećmi po śmierci męża kobiety.

Do swych ról wracają też John Stamos (wujek Jesse), Bob Saget (Danny Tanner), Dave Coulier (wujek Joey) i Lori Loughlin (ciocia Becky). W obsadzie zabraknie Mary-Kate i Ashley Olsen, które portretowały najmłodszą z sióstr Tanner, Michelle. Pojawią się natomiast Soni Nicole Bringas jako nastoletnia córka Kimmy, Ramona oraz w rolach synów D.J. Michael Champion jako 12-letni Jackson, Elias Harger jako 7-letni Max i Messitt Twins jako niemowlak Tommy Jr.

Premiera planowana jest na 26 lutego 2016 rok. Oryginalna „Pełna chata” emitowana była w latach 1987-1995.

Najnowsza płyta Carly Rae Jepsen to „E.Mo.Tion”. Longplay trafił do polskich sklepów we wrześniu 2015 roku.