„Carpool Karaoke” z Linkin Park i Kenem Jeongiem w tym miesiącu

7 października 2017
ok. 2 minut czytania

Z szacunku do rodziny wokalisty Linkin Park, pomysłodawca i prowadzący show James Corden poinformował, że to najbliżsi muzyka zdecydują, czy pokazać odcinek.

– Zapytamy rodzinę i osoby zaangażowane w realizację tego odcinka, co chcą by z nim zrobić – powiedział kilka tygodni temu Corden. – Uważamy, że decyzja nie należy do nas. Będziemy delikatni i taktowni, a ja wysłucham wszelkich życzeń i sugestii. Inaczej tego nie można załatwić. Co stanie się z tym odcinkiem zależy wyłącznie od nich. Na razie jednak nawet nie myślimy, by zacząć rozmowy w tej sprawie. To wielka tragedia.

Ustalono, że epizod zostanie pokazany 12 października. Odcinek zostanie pokazany za darmo na Facebooku.

„Carpool Karaoke” jest częścią talk show Jamesa Cordena, „The Late Late Show”. Idea jest prosta – James Corden podwozi gwiazdy, a w czasie jazdy rozmawiają i śpiewają wspólnie piosenki.

Z uwagi na ogromną popularność programu, zdecydowano się na gwiazdorski spin-off „Carpool Karaoke: The Series”. W tej serii w każdym odcinku w roli gospodarza/szofera pojawi się inna sławna osoba. Linkin Park nakręcili swój odcinek z aktorem Kenem Jeongiem znanym z „Kac Vegas”.

Kadr z odcinka można obejrzeć pod tym adresem.

Chester Bennington, frontman zespołu Linkin Park, popełnił samobójstwo 20 lipca. Miał 41 lat.

Linkin Park na koncie mają 50 milionów sprzedanych albumów, platynę w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z 5 miliardami odtworzeń.