Cashmere Cat z byłą wokalistką Fifth Harmony

20 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Artysta połączył siły z Camilą Cabello, czyli byłą wokalistką Fifth Harmony. Ich wspólny kawałek nosi tytuł „Love Incredible”. Numer w klimacie electro-R&B można znaleźć na Spotifyu.

Piosenka, podobnie jak wcześniejsze „Trust Nobody” z Seleną Gomez i „Wild Love” z The Weekndem, promują debiutancki album Cashmere Cata, nad którym producent obecnie pracuje. Longplay zatytułowany „Wild Love” ma ukazać się w tym roku nakładem Mad Love/Interscope Records.

Poprzednie wydawnictwo Cashmere Cata to EP-ka „Wedding Bells” z 2014 roku. Norweg ma na koncie współpracę z Kanye Westem, Arianą Grande czy A$AP-em Fergiem.

Camila Cabello opuściła szeregi popowej formacji Fifth Harmony pod koniec 2016 roku po ponad 4 latach współpracy. Zespół został stworzony w amerykańskim programie „X Factor”. Kwintet zadebiutował wydawnictwem „Reflection” w 2015 roku, który na Wyspach pokrył się złotem. Drugiego album żeńskiej formacji, „7/27”, ukazał się w maju 2016 roku. Pochodzą z niego go single „All In My Head (Flex)” i „Work From Home”.