Chance the Rapper na „Ulicy Sezamkowej”

4 marca 2020
ok. 1 minuta czytania

Kinowa „Ulica Sezamkowa” będzie musicalem. Twórca „Portlandii” Jonathan Krisel zajmie się reżyserią. Pierwszą wersję scenariusza napisali Mike Rosolio i Chris Galletta. Za produkcję dla Warner Bros. odpowiadają Shawn Levy i Michael Aguilar.

Poza postaciami znanymi z telewizji w filmie zagrają Chance the Rapper i Anne Hathaway. Akcja będzie się rozgrywać na Manhattanie. Postacie z serialu pojawiawia się w centrum Nowego Jorku i nie będa widziały jak wróciuc na Ulicę Sezamkową.

„Ulica Sezamkowa” to amerykański telewizyjny program edukacyjny dla dzieci nadawany od 1969 roku. Do dziś powstało ponad 20 wersji językowych, w tym polska. Twórcami są Joan Ganz Cooney i Lloyd Morrisett.

Debiutancki album rapera z Chicago, „The Big Day”, ukazał się w lipcu 2019 roku. Pod koniec maja 2015 roku ukazała się płyta „Surf” zrealizowana pod szyldem Donnie Trumpet & The Social Experiment, na której udzielał się Chance the Rapper. W 2016 roku Chance the Rapper wydał znakomity mikstejp „Coloring Book”. Ostatnio muzyk zaangażował w program Netflixa „Rhythm + Flow” (obok Cardi B and T.I.).