Charli XCX przebiegła w klipie David Guetty

15 grudnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Numer z łagodnymi zwrotkami i ostrym refrenem sygnują David Guetta i Afrojack. Gościnie w nagraniu udzielają się popowa wokalistka Charli XCX oraz raper, French Montana. Ponadto w piosence pojawia się Skrillex.

Klip do przeboju przedstawia grupę rabusiów, którzy okradają bank. Niestety, grupa dziewcząt ich przechytrza i zabiera łup. Pełen intensywnych kolorów teledysk można obejrzeć poniżej.

Zapis pierwszego wykonania piosenki podczas MTV Europe Music Awards obejrzało już ponad 50 milionów osób. Na razie nie wiadomo, czy „Dirty Sexy Money” zapowiada nową płytę Davida Guetty.

Pewne jest natomiast, że w nadchodzącym karnawale będzie można pobawić się z Davidem Guettą na żywo. Jeden z najpopularniejszych DJ-ów świata, zaprezentuje swój set 27 stycznia 2018 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Charli XCX, czyli Charlotte Aitchison, to brytyjska wokalistka i autorka piosenek. Z zespołem Icona Popa wylansowała hit „I Love It”. Zadebiutowała w 2013 krążkiem „True Romance”. Jej drugi i na razie ostatni longplay, „Sucker”, ukazał się w 2015 roku. W lutym 2016 artystka wydała EP-kę „Vroom Vroom”. Dziś, 15 grudnia, ukazuje się jej mikstejp „Pop2” z udziałem takich gości jak Carly Rae Jepsen, MØ, CupcakKe, Caroline Polachek czy Mykki Blanco.