Charli XCX w Amsterdamie dla Shailene Woodley

3 czerwca 2014
ok. 1 minuta czytania

Wideo ukazuje wokalistkę spędzającą wolny czas w Amsterdamie. Za reżyserię teledysku, w który wpleciono fragmenty filmu, odpowiada Sing J. Lee. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Płyta z soundtrackiem ukazała się 19 maja i zawiera piosenki Eda Sheerana, Jake’a Bugga, Lykke Li czy Toma Odella.

Główną bohaterką opowieści „Gwiazd naszych wina” jest 16-letnia Hazel (Woodley), która choruje na raka. Na spotkaniu grupy wsparcia dziewczyna poznaje Augustusa (Ansel Elgort), czarującego i charyzmatycznego byłego koszykarza, którego choroba pozbawiła nogi. Ten dzień zmienia życie obojga nastolatków.

Scenariusz powstał na podstawie książki Johna Greena, chwalonej za swoje realistyczne podejście do choroby i związku pomiędzy dwoma młodymi osobami z niezwykłym podejściem do życia i świata.

W filmie występują także Willem Dafoe, Nat Wolff, Laura Dern, Sam Trammell, Mike Birbiglia i Emily Peachey. Za reżyserię odpowiada Josh Boone („Stuck in Love”).

Polska premiera planowana jest na 6 czerwca.

Charli XCX to brytyjska electropopowa wokalistka, która wraz z formacją Icona Pop wylansowała przebój „I Love It”. W kwietniu 2013 roku ukazał się jej longplay „True Romance”, a niedawno opublikowała wspólny utwór i klip z Iggy Azaleą, „Fancy”. Obecnie szykuje nową płytę, a wspierają ją Rivers Cuomo, czyli frontman Weezer i Rostam Batmanglij z Vampire Weekend.