Charlie Puth na imprezie w Los Angeles

26 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Kawałek utrzymany w średnim tempie, balansuje między popem i R&B. Numer pomógł wokaliście napisać J Kash. W 4-minutowym klipie widzimy Putha na imprezie w Los Angeles, gdzie najwyraźniej rozpamiętuje byłą dziewczynę. Widzimy też ujęcia miasta po zmroku i luksusowe studio nagrań. Wideo znajduje się pod tym adresem.

Specjalna premiera singla dla fanów odbyła się w tak zwanym Attention Roomie, który jest wspólnym przedsięwzięciem Artist Partner Group (APG), Atlantic Records i serwisu Spotify. W dużym skrócie to coś pomiędzy wystawą multimedialną a klubem muzycznym. The Attention Room znajduje się w Los Angeles, przy 8017 Melrose Avenue. Otwarty będzie do 30 kwietnia 2017 roku.

Główną atrakcją jest tunel wypełniony LED-owymi światłami, wizualizacjami, a doświadczeniom wzrokowym towarzyszy muzyka, właśnie singel „Attention”. Wizualizacje mają odtwarzać reakcję mózgu na doświadczenie muzyki Charliego. Więcej informacji znajdziecie na stronie Theattentionroom.com/.

Charlie Puth zasłynął przebojem „See You Again” nagranym z Wizem Khalifą do filmu „Szybcy i wściekli 7”. Singel spędził 12 tygodni na szczycie Billboard Hot 100. Debiutancką płytę, „Nine Track Mind”, artysta wydał w styczniu 2016 roku. Współpracował też z Meghan Trainor i Seleną Gomez.