Charlotte Gainsbourg zaręczona z Deven Hynesem

21 września 2017
ok. 1 minuta czytania

Wideo powstało do nagrania „Deadly Valentine”, które wyprodukował SebastiAn. W klipie, który wyreżyserowała sama artystka występuje Dev Hynes (Blood Orange). Teledysk ze ślubnym motywem można obejrzeć tutaj.

– Piosenka łączy ślubne przysięgi z alternatywnym tonem – wyjaśnia gwiazda. – Chciałam opowiedzieć o wiecznych zaręczynach. Przedstawić parę biegnącą do ołtarza od czasów dzieciństwa po starość. Poprosiłam Deva Hynesa, by został moim partnerem. Znalezienie młodszych i starszych wersji nas samych było niezłą frajdą.

Zapowiadany album „Rest” ukaże się 17 listopada nakładem Because Music. Do współpracy nad materiałem artystka zaprosiła kilku uznanych gości, w tym Paula McCartneya, SebastiAna, Owena Palletta i Connana Mockasina.

Wcześniej poznaliśmy tytułowy numer z płyty „Rest” (do sprawdzenia tutaj). Jego współautorem jest Guy-Manuel de Homem-Christo z Daft Punk.

Oto tracklista albumu „Rest”:
1. Ring-a-Ring O' Roses
2. Lying With You
3. Kate
4. Deadly Valentine
5. I’m a Lie
6. Rest
7. Sylvia Says
8. Songbird in a Cage
9. Dans Vos Airs
10. Les Crocodiles
11. Les Oxalis

Charlotte Gainsbourg to córka Jane Birkin i Serge’a Gainsbourga. Znana jest z filmów Larsa von Triera – „Antychryst”, „Melancholia” i „Nimfomanka”. Ostatnio zajęta była na planie thrillera „Pierwszy śnieg” z Michaelem Fassbenderem. Jej muzyczny dorobek zamyka podwójny album „Stage Whisper” z grudnia 2011 roku.