Cher matką jednej spłukanej dziewczyny

15 maja 2017
ok. 2 minut czytania

Cher, piosenkarka pop i aktorka, wcieli się w matkę Max (Kat Dennings). Postać miała pojawić się już pod koniec obecnego, szóstego sezonu, ale ponieważ długo trwało, nim znaleziono właściwą odtwórczynię roli, zobaczymy ją dopiero w siódmej, a zarazem finałowej odsłonie. – Długo czekaliśmy, by ją poznać, więc musiał to być ktoś niesamowity – wyjaśnia producentka wykonawcza, Michelle Nader.

Przypomnijmy, że CBS zrezygnowało z dalszej realizacji komediowego cyklu. Twórcy szukają podobno innej stacji, która kontynuowałaby produkcję.

Istniejący od 2011 roku serial opowiada o dwóch przyjaciółkach i współlokatorkach, Max i Caroline, które starają się rozkręcić biznes cukierniczy, dokładnie babeczkowy. Obie pracują jako kelnerki w podrzędnym barze. Max pochodzi z biednej rodziny. Caroline wychowana była w najbogatszej dzielnicy Nowego Jorku, ale okazało się, że jej ojciec był oszustem i teraz została bez grosza przy duszy.

W głównych rolach występują Kat Dennings (jako Max) i Beth Behrs (jako Caroline). Partnerują im m.in. Jennifer Coolidge, Matthew Moy, Jonathan Kite i Garrett Morris. Pomysłodawcami sitcomu są Whitney Cummings i Michael Patrick King.

W Polsce sitcom emitowany jest przez Comedy Central.

Cher ma na koncie udział w filmach „Maska”, „Burleska”, „Czarownice z Eastwick”, „Syreny” czy „Wpływ księżyca”, który przyniósł jej Oscara.

70-latka kojarzona jest głównie ze swych dokonań muzycznych. Na koncie ma przeboje „I Got You Babe” (nagrany z mężem Sonnym Bono), „Bang Bang (My Baby Shot Me Down)”, „Believe”, „The Shoop Shoop Song (It’s in His Kiss)”, „Love and Understanding” czy „If I Could Turn Back Time”.